Kullanım Şartlarımız | Çilingir365
Menü
Kullanım Şartlarımız

KULLANIM KOŞULLARI

 

Bu internet sitesine (cilingir365.com) girmeniz veya bu sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul edeceğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitedeki bilgilerin ve diğer programların vs. kullanılması sebebiyle haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiç bir zarardan internet sitemiz(cilingir365.com) sorumlu değildir. Çilingir 365, kullanım koşullarının ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    Çilingir 365, işbu uygulama ve sitede mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, uygulamayı yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler site yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

    Çilingir 365 bu sitenin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.cilingir365.com alan adı, logo, markamız, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitemizde bulunan hiç bir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayınlanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitemizin bir kısmı veya sitenin bütünü başka bir internet sitesinde izinsiz kullanılamaz. Aksi hareketler hukuki ve cezai sorumluluk gerektirir. Çilingir 365 burada açıkça belirtilmeyen tüm hakları saklıdır.

Çilingir 365, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

 

Cilingir365.com'u Hangi Koşullar Altında Kullanabilirsiniz?
İnternet sitemizi kullanmak için Türkiye Cumhuriyeti’nin klanun ve yasal düzenlemelerine uygun amaçlara sahip olmanız ve sitemizin belirlediği kullanım koşullarını ihlal etmemeniz gerekmektedir. Siteyi kullanan her kişi bunları kabul etmiş sayılacaktır.

  • Başkalarının haklarını ihlal edebilecek şekilde sitemizi kullanmadığınızı,
  • Sahte veya hileli işler için bize ulaşmayacağınızı,
  • Zararlı ve müstehcen için sitemizi bu amaçlarla kullanmayacağınızı,
  • Sitemizin işleyişine herhangi bir şekilde zarar vermeyeceğinizi kabul etmiş bulunuyorsunuz.

 

Sitemizin Amacı


Sitemiz aracı firma görevini yürütmektedir. Gelen çilingirler sadece sitemizin size yönlendirdiği ve sitemizle bağı bulunmayan kişilerdir. Bize gelen çilingir işlerini sisteme kayıtlı çilingir servislerine yönlendiriyoruz. Sitemiz tarafından sizlere yönlendirilen çilingir hakkında bir sorumluluğu kabul etmemekteyiz. Biz sizin bilgilerinizi en yakın çilingirciye bildiriyor, geri kalan açma işlemlerini ve sizinle yaşanacak iletişimi ona bırakıyoruz. Çilingirciyle olan bir sorununuzda yönlendirilen çilingirciyle bir sıkıntınız olduğunda iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Bizler sıkıntınızı kısa sürede çözmeye çalışacağız ve o çilingirciyle çalışmayacağımızı garanti edeceğiz.


Fiyat Politikası


Fiyat politikamız sabit olmamak kaydıyla gece ve gündüz tarifesi değişmektedir. Bölgeden bölgeye değişiklik gösterecek fiyatlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Herhangi bir ücret kesinliği yoktur.